Isı Yalıtımı

ISOLLAT – genel amaçlı, mikroskobik boyutta içi genişletilmiş hava dolu tam silikatlı mikroseramik kürecikler, polimer reçineler , stabilizatörler, pigmentler, modifikatörler ile bağlayıcı sıvı polimerik yapının karışımından oluşan tiksotropik yapıdaki yeni nesil nano teknoloji ısı yalıtım malzemesidir.

Sıvı seramik ısı yalıtımı yanmaz, darbelere karşı dayanıklı ve ısı iletkenliğini önemli miktarda azaltan hafif, esnek ve dayanıklı bir polimer kaplamadan oluşmaktadır.

Bu karışım Sıvı polimer yapı malzemenin farklı geometrik şekillerle kaplı her yüzeye yüksek yapışma seviyesi esnekliğini sağlar, kaplama düşük ısı iletkenliğe sahip olup, yüzeyi sadece sıcaklık etkilerinden değil, ayrıca güneş radyasyonu (radyasyonun %90’nu yansıtmaktadır ), pas ve kondensin etkisinden korumaktadır.

Isollat sıcaklık ve nem değişikliklerine duyarsız olup, temel korozyon koruması yeterince dayanıklıdır. Söz konusu borulara uygulanan sıvı ve çok ince ısı yalıtımı olduğu durumunda bu çok önemlidir. Kaplama sayesinde tek bir seferde yapılan uygulamada ISI, SES, KOROZYON ve YANGIN yalıtımı sağlanır. .

Isı Yalıtım Ürünleri

isolat-nano

Tarihi eser ve restorasyon yapı

Fotokaliz etkisine sahip olan iç ve dış cephe ısı yalıtım malzemesidir. İçeriğinde, organik bileşekleri temizleyen hidrojen peroksit bulunmaktadır..  Ultraviyole ışığı, yoğuşma ve nem etkisi ile cephelerde oluşan  küf ve mantar gibi organik bileşikleri temizler ve ısı yalıtımı sağlar.

isolat-m

Eksi derece şartlarda uygulama

SOĞUĞA dayanıklı bileşenler içeren üniversal ısı yalıtım malzemesidir. Ortam sıcaklığı –15ºС kadar ulaştırma, depolama ve uygulama yapılabilir.