Ses Yalıtımı, akustik düzenleme ve hacim akustiği

THERMOFLOC PNÖMATİK PÜSKÜRTME

SELÜLOZİK ve BOR İÇERİKLİ YALITIM UYGULAMASI

 

THERMOFLOC, kullanılmamış gazetelerden üretilen ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için üretilen birinci sınıf selüloz esaslı yalıtım malzemesidir. THERMOFLOC tamamen CE işaretlidir ve NATUREPLUS sertifikası ile doğaya ve insan sağlığına zararlı olan hiçbir bileşen içermediği tescil edilmiştir. Organik selülozdan üretilen THERMOFLOC, tüm müşteri ihtiyaçlarını ısı, ses ve yangın yalıtımı özellikleri ve uygulama seçenekleriyle karşılarken, aynı zamanda uygulama kolaylığı ve uzun yıllar kalıcılığı ile yalıtım maliyetlerinin düşürülmesinde etkilidir.

Özel THERMOBLOW şişirme makineleri sayesinde tavan, zemin ve duvarlardaki ısı yalıtımının kurulum süreci, neredeyse hiç atık üretmez ve yaygın yalıtım sistemlerine göre daha az zaman alıcı ve maliyetlidir. THERMOFLOC, 20 yılı aşkın süredir, çevreye duyarlı, sürdürülebilir ve verimli bir yalıtım sağlayan en güvenilir markalardan biri olmuştur.

Dayyeg İnşaat İzolasyon sektörde güvenilir ve çözüm odaklı duruşunu korumak ve inşaat sektörünün ihtiyaçlarını ekonomik, kaliteli ve güvenilir kuruluşlardan tescil edilmiş belgeleri ile GÜVEN KALİTE ve SORUMLULUK anlamında güveninize layık olmaya çalışmaktadır. ve THERMOFLOC markasının Türkiye Genelinde yetkili tek dağıtıcısı ve uygulayıcısıdır.

THERMOFLOC Yalıtım Ürünleri

ufleme-izolasyonu

Enjeksiyon Uygulaması

THERMOFLOC yalıtım uygulaması püskürtme veya enjeksiyon şeklinde uygulanabilir.

buhar-gecirmez-astar

Thermofloc Nem bariyeri

Nem ve küf engelleme sağlayarak konforlu yaşam alanları sağlamaktadır.

zemin-doldurma

Zemin İzolasyon Ürünü

Zeminde mertek veya kayıt olmaksızın parke veya döşemenin altına dolgu şeklinde uygulanır. yerden ısıtma sistemleri ile çok kolay şekilde uygulanabilir olması bir avantajdır.

cati-kaplama-rulalari

Çatı Kaplama Ruloları

Yağmura karşı koruyun. Uv dayanımlı

uflemeli-teknoloji

Pnömatik Püskürtme yalıtım uygulaması

Ülkemizde yaygın olarak uygulanmakta olan izolasyon çeşididir. Taşyünü gibi zamanla kaybolmaz, püskürtme şeklinde uygulanması neticesi derz kayıp kaçağı yaratmaz, Yüksek izolasyon verimi sağlar.

thermobag

Thermobag

Kolay & verimli çatı yalıtım ve tadilat

yalitim-paletleri

Yalıtım Paletleri

Katlar arasında özellikle ses ve ısı kayıplarının önüne geçmek için ideal bir üründür. Yerden ısıtma sistemlerine uyumludur. Direkt uygulama esnekliği ile parke veya zemin ürünleri direkt izolasyon üzerine kaplanabilir. 

yapistirici-malzeme

Yapıştırıcı Malzeme

Nem bariyerlerinin veya daha küçük kayıp kaçak deliklerinin dolgusunda kullanılan izolasyon mastiğidir.